Timesoft

Osobní stránky webkonzultanta

IM srazy v Ostravě

Koncem loňského roku jsem tak nějak náhodou objevil pojem affiliate. Začal jsem se zjišťovat informace, bádat a vše vyvrcholilo spuštěním mého prvního webu o kuchyňských robotech, kde píšu recenze, srovnávám, zkrátka vyhledávám informace, které zájemce o koupi kuchyňského robota těžko shání. Ale o tom psát nechci. Při hledání jsem samozřejmě narazil i na lidi, kteří se kolem affiliate a všeobecněji kolem marketingu na internetu pohybují. Začal jsem číst jejich blogy, napojil se na jejich sociální sítě, hledal jsem informace mezi řádky. Nakonec jsem objevil i IM sraz, který pořádá pravidelně jednou za měsíc Kuba Čižmář. Než jsem se dostal na první z nich, konal se již desátý jubilejní. Tam jsem poprvé naživo viděl lidi, které jsem znal pouze z internetu.

Včera byl sraz v pořadí 12 a já si uvědomil jednu podstatnou věc. Všichni, kteří se motají kolem IMsrazu jsou obrovsky pozitivně naladěni. Každý se baví s každým, každý se snaží tomu druhému, pokud je to v jeho moci, pomoct, každý se usmívá. Tohle jsem ještě v žádném oboru nezažil.

David Lörincz předevčírem na svém blogu napsal moc hezký článek o lidech, kteří jej osobně inspirují. I když některé prozatím neznám osobně, klidně to podepíšu, protože věřím, že to tak bude. Na můj seznam bych zařadil lidí více, a nemusí to být jen špičky v oboru marketingu, od kterým můžu čerpat nové informace, něco se naučit. Mě osobně hodně motivují lidé, kteří jsou neustále pozitivně naladěni a tohle navíc dokáží kolem sebe šířit jako vysoce nakažlivou nemoc.

Po včerejšku bych mezi inspirativní lidi zařadil i Tomáše Krýdla (a nejen jeho). Po celodenním sezení v kanceláři u počítače a následném honění se za nákupem mučícího nástroje (hold sezení u počítače na fulltime se projevuje a je třeba začít cvičit), jsem na IM sraz přicházel unaven. Po chvíli přišel i Tomáš a už od dveří se to šířilo. Ze srazu jsem pak odcházel nakažen velmi pozitivní náladou, nabuzený k práci do které jsem se chtěl hned pustit, ale jen díky dnešnímu brzkému vstávání jsem ji odložil na dnešní večer. To zase bude mít Lída radost…

Líbil se vám článek? Sdílejte jej prosím:

1 Comment

  1. Radku – trochu se červenám!
    Ale vše ostatní také můžu podepsat. Chodím na IM srazy nejen pro radu, ale také proto, že z okolí zcela úmyslně vycucávám tu pozitivní energii. Ani mi nepřijde, že jsem z Vás asi nejstarší.

    Už se těším až se zase všichni sejdeme!
    Tomáš

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

© 2024 Timesoft

Autor šablony Anders NorenNahoru ↑