Prodej na internetu. Ideální možnost, jak nejenom začít podnikat online, ale jak zároveň poměrně snadno vydělat nemalé peníze. Chce to jenom nápad, správný sortiment a poté už jenom vlastní internetový obchod. Naštěstí tvorba e-shopů už není žádná věda, a nechat si zprovoznit svůj vlastní stojí nejenom minimum času, ale také minimum peněz. V tomto ohledu je totiž nejlepším směrem jít cestou pronájmu, a to již vytvořeného řešení. Získat tak lze již hotový, plně funkční a bezpečný systém, s mnohými grafickými předlohami, které budou perfektně odrážet právě váš prodávaný sortiment. Pro začínající obchody, ale i zkušené hráče je to dnes jedna z nejlepších možností na trhu.

Platit se má jenom za to, co opravdu využijete

Samozřejmě pronájem není zdarma, ale jeho cena vyjde i během několika let provozu méně, než vlastní řešení. A ačkoliv mnohé firmy nabízejí paušální ceny za pronájem, ne vždy je to správná cesta, naopak cena eshopu by se měla odrážet od toho, jak ho vlastně využíváte – tedy jaké využíváte jeho funkce a moduly. A přesně takto je nastavený systém Atomer.cz, který pro ulehčení volby nabídne hned tři přednastavené balíčky:

  • Start za 60 Kč měsíčně
  • Classic za 70 Kč měsíčně
  • Business za 134 Kč měsíčně
  • Profi za 202 Kč měsíčně

Samozřejmostí je to, že dané balíčky nejsou pevně uzavřeny, ale jsou jakýmsi návrhem toho, co můžete v souvislosti s vaším prodejem potřebovat. Není však problém i některé moduly jednoduše odebrat a snížit tak cenu, nebo naopak přidat další – a to v hodnotách několika korun, maximálně desítek korun. Zkrátka zaplatíte jenom za to, co využíváte a co k provozu potřebujete. Navíc formou kreditu, kterým nabijete svůj účet.

Prodávat lze cokoliv, a to z pohodlí domova

A jaká je výhoda internetového obchodu, oproti kamenné pobočce? Především v tom, že nemusíte držet velké skladové zásoby, a přitom nabízet třeba desetitisíce druhů zboží. Stejně tak lze jít ale i druhou cestou, a to cestou konkrétního žádaného zboží. Tuto cestu nabízí dnes oblíbený jednoproduktový eshop. Díky němu dokonale představíte produkt a zákazníkům umožníte snadnou a rychlou objednávku. Ideální volba u levnějšího či rychloobrátkového, nebo sezonního zboží. Navíc veškerý prodej, sledování objednávek nebo fakturaci můžete pohodlně sledovat a zařizovat z vašeho domu či bytu.

Provoz a obsluhu zvládne každý

A proč jít právě do pronájmu od společnosti Atomer? Především pro jednoduchost, která vás jako samotného klienta a tedy i provozovatele čeká. Mezi ty hlavní přednosti patří:

  • Zprovoznění do jedné minuty
  • Snadné úpravy bez nutnosti znalosti programování
  • Třicetidenní bezplatné zkušební období
  • Provoz na vlastní doméně
  • Profesionální moduly zacílené na SEO, či propagaci v porovnávačích zboží

To vše a mnohem více jsou důvody, proč je vstup do tohoto odvětví natolik snadný, a proč může pomocí internetového obchodu vydělávat doslova každý. Stačí jenom udělat první krok.

Líbil se vám článek? Sdílejte jej prosím: